MÖBLER / Skåp & hyllor / Hängskåp 13877236
nr 1387 7236
Hängskåp
"1818", bemålat. Bredd: 62. Djup: 25 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador,
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:50:10
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)